Įeigos kontrolė

Svarbi įranga ir konfidenciali informacija reikalauja saugios ir patikimos darbo aplinkos.
Įeigos kontrolės sistemos paskirtis – patekimo į patalpas/teritorijas ribojimas ir apskaita. Įeigos kontrolė atlieka daug funkcijų – riboja patekimą į tarnybines patalpas, reglamentuoja ir fiksuoja darbuotojų judėjimą įmonės viduje, palengvina darbo laiko apskaitą, užtikrina darbuotojų saugumą, privatumą ir t.t.
Įeigos kontrolės sistemų tipai skirstomi pagal identifikavimo būdą:

  • kodinė – kai įeigos kontrolės klaviatūroje įvedamas vartotojo kodas;
  • kortelinė – kad asmuo patektų į patalpas būtina pateikti galiojančią kortelę;
  • biometrinė – kad asmuo patektų į patalpas būtina nuskaityti tam tikrus fizinius vartotojo duomenis (piršto, plaštakos antspaudą, akies tinklainės raštą, veido bruožus ar kt.). Biometrinė įeigos kontrolės sistema paprastai naudojama tik tuomet, kai būtina užtikrinti aukštus saugumo reikalavimus;
  • mišri – kai naudojamos įvairios prieš tai išvardintų būdų kombinacijos, pvz., kortelė + kodas, kortelė + piršto antspaudas. Vienu metu (pvz. darbo laiku) naudojamas supaprastintas identifikavimas, kitu – visas kompleksas.

Žmonių srauto įėjimo ir išėjimo kontrolei naudojami turniketai. Turniketai gali būti skirti montavimui lauke arba viduje. Elektromechaniniai turniketai gali būti valdomi bet kurios įeigos sistemos, taip pat gali valdyti apsaugos personalas.

Daugiau informacijos galite gauti susiekę su mumis.

Neradote reikiamos informacijos puslapyje, susisiekite su mumis   Susisiekti