Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo apsauga padeda ne tik sužinoti kas įsibrovė į Jūsų namus, biurą ar kitą saugomą objektą, bet ir užfiksuoti įsibrovėlio veidą, mašinos numerius ar kitą svarbią vaizdinę informaciją, kuri pravers ir policijai. Puikiai dera kartu su apsaugos sistema – suveikus signalizacijai, prie sistemos filmavimo kamerų galite patogiai prisijungti nuotoliniu būdu – savo mobiliajame telefone, kompiuteryje ar planšetėje – ir realiu laiku stebėti, kas vyksta saugomoje patalpoje.

Vaizdo stebėjimo sistemą sudaro:

Įrašymo įrenginys:

  1. Tinklinis įrašymo įrenginys – NVR (network video recorder)
  2. Vaizdo įrašymo įrenginiai – Turbo
  3. Mobilus vaizdo įrašymo įrenginys
  4. Vaizdo įrašymo įrenginiai – HD-SDI
  5. Vaizdo įrašymo įrenginiai – Hybrid
  6. Vaizdo įrašymo įrenginiai – DVR (Digital video recorder)

Vaizdo stebėjimo kameros:

  1. Laidinės arba bevielės vaizdo kameros
  2. IP kameros
  3. HD kameros
  4. Analoginės kameros

Populiariausi įrašymo įrenginiai šiais laikais – tinkliniai bei HD tipo. Tarp vaizdo kamerų populiarios HD rūšies. Įmonės, kurios jau turi analogines kameras ir pageidauja įrangą atnaujinti palaipsniui, renkasi hibridinius įrašymo įrenginius. Pastarieji suderinami tiek su analoginėmis, tiek  su HD rūšies vaizdo kameromis.

Tarp vaizdo kamerų patikimiausiomis išlieka laidinės. Jos padeda išvengti retkarčiais su bevielėmis vaizdo kameromis pasitaikančių trikdžių, pvz., filmuojant ilgesnį atstumą, ar jei vaizdą užstoja daugiau kliuvinių ar sienų. Daugiau kaip 15 metų patirtį turintys AlterNeto specialistai užtikrins estetinį laidinių vaizdo kamerų laidų išvedžiojimą.

Dažniausiai vaizdo įrašymo įrenginiui reikalingas kietasis diskas, kuriame išsisaugotų įrašoma medžiaga. Kai kurie įrašymo įrenginiai turi įmontuotą duomenų saugojimo laikmeną. Būna ir vaizdo stebėjimo kamerų su SD kortele. Siekiant užtikrinti, kad dingus elektrai sistema nenustos įrašinėti vaizdo, rekomenduojama pasirūpinti ir nepertraukiamu maitinimo šaltiniu (UPS).

Pageidaujant vaizdo stebėjimo kameras administruoti nuotoliniu būdu ar įvykius saugomoje teritorijoje stebėti išmaniajame telefone, būtinas kokybiškas interneto ryšys. Nesant galimybei įdiegti interneto ryšį, galima pasirinkti atitinkamoje vietovėje geriausiai veikiantį mobiliojo ryšio tiekėjo internetą. Išsirinkti tinkamiausią tiekėją ar sukonfigūruoti esamo interneto tiekėjo prieigą Jums padės AlterNeto inžinieriai.

PATARIMAS. Prieš įsigydami vaizdo stebėjimo apsaugos sistemą, būtinai pasitarkite su specialistais, kokios vaizdo stebėjimo kameros bei vaizdo įrašymo įrenginys Jums reikalingi. Įsitikinkite, kad perkate kokybišką ir patikimą gaminį.

AlterNetas bendradarbiauja tik su patikimais ir laiko patikrintais vaizdo stebėjimo apsaugos sistemų gamintojais: Hikvision, Longse, Dahua, Sony, Mobotix, Axis, Imago, Linell ir kt.

Neradote reikiamos informacijos puslapyje, susisiekite su mumis   Susisiekti