Tikriausiai, šiandien net neverta diskutuoti apie elektros svarbą ir būtinybę. Tačiau tikrai verta akcentuoti, kad elektros instaliacija yra viena iš svarbiausių namo, buto ar biuro inžinerinių sistemų. Svarbą patvirtina ir tai, kad elektros instaliacijos montuotojai privalo turėti visus reikalingus atestatus ir sertifikatus, o visi elektros darbai yra griežtai reglamentuojami.
Todėl rinkdamiesi elektros instaliacijos montavimo specialistus visada rinkitės atsakingai, nes nuo darbų kokybės gali priklausyti Jūsų namo, Jūsų pačių ir artimųjų saugumas. Taip pat visada, siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, rekomenduojame elektros prietaisais naudotis tik taip, kaip parašyta jų vartotojo instrukcijose, o pastebėjus gedimus, visada kuo greičiau kreiptis į specialistus.

Man reikalinga elektros instaliacija name, bute arba biure. Ką man reikia žinoti ir nuo ko pradėti?

Pirmiausia, reikia turėti planą, kurį mes taip pat galime padėti Jums suprojektuoti ir įgyvendinti. Visada prieš pradedant darbus būtina, kad pastatą apžiūrėtų šios srities specialistai, padėtų aprašyti, kur ir kaip turėtų būti išvedžioti kabeliai, parinktos vietos elektros taškams ir t. t., ir parinkti optimaliausią įrangą pagal Jūsų poreikius, kainos ir kokybės santykį ir kitus aspektus.

Ką daryti, jei sugedo elektros instaliacija?

Jei Jūsų name, bute ar biure yra išvedžiota elektros instaliacija, bet kažkas neveikia, kvieskite mūsų specialistus. Mūsų specialistai atvykę į vietą patikrina Jūsų instaliaciją, suranda ir pašalina gedimus bei jų priežastis. Nedelskite, nes net mažiausias gedimas gali tapti didelės nelaimės priežastimi.
Jei elektros instaliaciją montavo mūsų elektrikai, o garantinis laikotarpis dar nesibaigė, instaliacijos gedimų šalinimas Jums nieko nekainuos. Visais kitais atvejais taikome mūsų nustatytus tarifus.

Ar vykdote lauko elektros darbus?

Lauko elektros darbai taip pat yra mūsų darbo dalis, todėl galite drąsiai kreiptis. Prieš atliekant lauko darbus taip pat atliekame skaičiavimus ir sudarome planus. Taip pat taisome ir sugedusias elektros sistemas lauke, pavyzdžiui, nukirstus laidus. Atliekame varžų matavimus.

Ar statote elektros pastotes?

Taip, mūsų specialistai stato elektros pastotes, permatuoja ir perrenka elektros skydus. Savo komandoje turime kvalifikuotus elektrikus, kurie atlieka šiuos elektros darbus.

Ar atliekate varžų matavimus?

Taip, mūsų specialistai atlieka ir varžų matavimus. Jeigu elektros instaliaciją jungėme ne mes, tai kainuoja brangiau. Tačiau Jums nereikės rūpintis elektros instaliacijos pridavimu Valstybinei energetikos inspekcijai.

Ar prekiaujate visa elektros instaliacijos įranga?

Prekiaujame visa elektros instaliacijos įranga: kabeliais, laidais, elektros jungikliais, rozetėmis. Savo paslaugas Jums siūlome nuo-iki: nuo elektros instaliacijos projektavimo, laidų išvedžiojimo iki įrengimo ir elektros jungiklių, rozečių ir šviestuvų pajungimu. Jums nereikės rūpintis niekuo, nes mes parūpiname visą reikalingą įrangą ir medžiagas ir atliekame visus darbus.
Taip pat savo komandoje turime dizainerius, kurie gali suprojektuoti Jūsų namo, buto ar biuro apšvietimą, parinkti šviestuvus, interjerui geriausiai tinkančius elektros jungiklius ir rozetes ir kt. elektros instaliacijos gaminius.

Ar įrenginėjate elektros instaliaciją rąstiniuose namuose?

Taip, atliekame elektros instaliacijos montavimo darbus ir rąstiniuose namuose, turime reikalingus atestatus. Tačiau tokių projektų kaina yra didesnė, nes elektros instaliacijai rąstiniuose statiniuose yra keliami papildomi griežti reikalavimai, kuriuos turi atitikti ir įmonė, ir kvalifikuoti darbuotojai, dirbantys šiuos elektros darbus. Taip pat brangiau kainuoja rąstiniams namams skirti kabeliai ir jų priedai.

Kokia yra elektros instaliacijos kaina?

Laikomės nuomonės, kad kokybiškos elektros instaliacijos kainos negali būti itin mažos, nes elektra – ne tik tai, be ko neįsivaizduojame kasdienybės, bet ir labai pavojingas patogumas. Todėl šioje srityje taupyti negalima. Tačiau visada norime rasti optimaliausią sprendimą tiek mums, tiek klientams, todėl taikome vidutines rinkoje elektros darbų kainas.
Visiems elektros instaliacijos darbams suteikiame 5 metų garantiją, o įrangai – terminams, kuriuos nustato konkretus įrangos gamintojas.
Taip pat atliekame apsaugos sistemų montavimo darbus ir diegiame išmaniuosius namus. Esame tikri, kad vienas rangovas – tai sutaupytas laikas bei pinigai.

Kokių gamintojų įrangą naudojate?

Ilgametė patirtis leido atsirinkti tik patikimų gamintojų įrangą, todėl dirbame tik su kokybiška ir ilgaamže įranga: laidai – Lietkabelis, rozetės – Vilma, Jung, Berker, Siemens, Legrand, skydeliai – Eti, Hager, Schneider ir kt.
Visada atsižvelgiame į kliento norus ir parenkame optimaliausią elektros įrangą pagal Jūsų poreikius, kainos ir kokybės santykį ir kitus aspektus.