Daugelis vasaros laikotarpiu kenčia nuo didelių karščių ir bene vieninteliu išsigelbėjimu tampa oro kondicionierius. Oro kondicionavimas yra oro cirkuliavimas patalpoje jį atvėsinant. Kaip veikia oro kondicionavimo sistema? Specialus oro vėdinimo ir vėsinimo (šildymo), valymo įrenginys ima patalpose esantį orą, jį išvalo, atvėsina ir grąžina atgal į patalpas. Oro kondicionieriai gali būti išskiriami į kelias rūšis: mobilūs, sieniniai, kanaliniai-ortakiniai, kasetiniai bei integruojamos „multi-split“ sistemos.

Kokie svarbiausi žingsniai renkantis ir montuojant kondicionierių?

Pirmiausia reikėtų tiksliai nusimatyti vietą, kur bus įrengtas oro kondicionierius. Geriausia, kad jis pūstų tiesiai į karščiausią kambario zoną (langus), o ne į kambaryje esančius žmones. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamų parametrų oro kondicionierių, jo galingumas yra nustatomas pagal patalpų plotą. Siekiant maksimalaus atvėsinto oro paskirstymo, rekomenduojame oro kondicionierių montuoti kambario patalpoje, ne koridoriuje. Tuo tarpu montuojant sieninį kondicionierių reikia nepamiršti palikti tarpų viršuje ir šonuose.

Visais rūpimais klausimais apie oro kondicionavimo sistemas kviečiame kreiptis į mūsų patyrusius specialistus. Pažadame Jums profesionalias konsultacijas ir paslaugas.