Santechnika yra neatsiejama pastatų dalis, kuriai būtina skirti ypatingą dėmesį tiek projektavimo, tiek eksploatavimo metu. Netinkamai sumontuoti ar prižiūrimi santechnikos įrenginiai gali atnešti didelių nuostolių.

Kodėl svarbu pasirinkti tinkamus specialistus?

Savo klientams visuomet patariame ieškoti kokybės, o ne mažiausios kainos. Vanduo ir nuotekos plika akimi nematomi, jie paslepiami po tinku ir betonu. Netinkamai sumontavus, ateityje galite turėti bėdų, gali tekti keisti ne tik santechnikos įrenginius, tačiau ir inžinerines sistemas, vidaus apdailą. Kviečiame konsultuotis su mūsų specialistais, padėsime rasti tinkamiausius projektavimo ir montavimo sprendimus, išsirinkti santechnikos sistemą.

Kuo pasižymi moderni santechnikos įranga?

Šiuolaikiniams būstams gamintojai siūlo modernius ir inovatyvius sprendimus. Santechnikos įrenginiai lengvai integruojami išmaniuosiuose namuose, veikia itin tyliai, valdomi nuotoliniu būdu. Automatikos dėka galima visiškai pamiršti rūpesčius išvykstant ilgesniam laikui – vandens sklendė užveriama nuotoliniu būdu.

Kas yra svarbiausia įrengiant santechnikos sistemą?

Statant namą būtina atsižvelgti į tai, ar yra atvestos miesto komunikacijos. Jeigu nėra, tuomet teks šalia gyvenamojo sklypo nusimatyti vietas vandens gręžiniui, nuotekų surinkimui. Jeigu miesto inžineriniai tinklai atvesti, tuomet bus kiek paprasčiau, nes tereikės juos įsivesti į namą.

Mūsų įmonės specialistai projektuoja, montuoja ir instaliuoja santechnikos sistemas bei įrenginius. Susiekite su mumis ir padėsime rasti individualiai Jūsų būstui pritaikytą sprendimą.