Telefonspynės arba domofonai yra naudingi nuosaviems namams ir biurams, butams jie nereikalingi. Šių praėjimo kontrolės įrenginių paskirtis – stebėti ir/ arba klausytis bei kontroliuoti, kas gali patekti į konkrečias patalpas arba teritoriją.

Kokios būna telefonspynės?

Telefonspynės gali būti garso arba vaizdo. Garso telefonspynės turi pasikalbėjimo ragelį viduje ir domofoną išorėje. Atsiliepę galite pasikalbėti su žmogumi, kuris pas Jus atėjo bei paspaudus mygtuką atidaryti duris, vartelius ar vartus ir įleisti svečią.
Vaizdo telefonspynės nuo garso skiriasi tuo, kad turi durų skambutį su vaizdo kamera. Jūs svečią galite ne tik matyti būdami namuose, bet ir kiekvienam vartotojui yra priskiriamas unikalus kodas. Tai didelis privalumas Jums nesant namuose. Kažkam paskambinus prie durų, Jūs galite atsiliepti ir bendrauti per išmanųjį telefoną bei atidaryt duris, vartus ar vartelius.

Kiek kainuoja telefonspynės?

Garso sistema kainuoja apie 150 eurų, o vaizdo – apie 400 eurų, tačiau konkrečios kainos pasakyti neįmanoma, nes kaina priklauso nuo daugybės skirtingų faktorių ir įrangos, kuri bus reikalinga. Tačiau visada ieškome optimaliausio sprendimo kainos ir kokybės santykio atžvilgiu.
Telefonspynėms suteikiame 3 metų garantiją.