Vaizdo stebėjimo kameros padeda ne tik sužinoti, kas įsibrovė į Jūsų namus, biurą ar kitą saugomą objektą, bet ir užfiksuoti įsibrovėlio veidą, mašinos numerius ar kitą svarbią vaizdinę informaciją, kuri pravers ir policijai. Puikiai dera kartu su apsaugos sistema – suveikus signalizacijai, prie sistemos vaizdo stebėjimo įrangos galite patogiai prisijungti nuotoliniu būdu – savo mobiliajame telefone, kompiuteryje ar planšetėje – ir realiu laiku stebėti, kas vyksta saugomoje patalpoje.

Kokios yra vaizdo stebėjimo kameros?

Vaizdo kameros gali būti laidinės, belaidės ir veikiančios per elektros tinklą.

Kuo pasižymi belaidės vaizdo stebėjimo kameros?

Belaidės kameros yra pakankamai aukštos kokybės, tačiau joms vis tiek reikia atvesti kompiuterinį kabelį, kad būtų pajungtas maitinimas ir nereikėtų jų maitinti baterijomis. Taip pat svarbu, kad namuose, biure arba kitoje stebimoje teritorijoje būtų kokybiškas bevielis interneto ryšys.

Kaip patikrinti, ar mano interneto ryšys pakankamas belaidėms kameroms?

Pasitikrinti interneto ryšio kokybę vietose, kur bus montuojamos kameros, galite patys. Tiesiog toje vietoje jį patikrinkite su nešiojamuoju kompiuteriu, mobiliuoju telefonu arba planšete. Tai padės nuspręsti, ar Jums bus reikalingas papildomas modemas, kad kamerų vaizdas būtų kokybiškas ir nepertraukiamas.

Kuo pasižymi per elektros tinklą veikiančios vaizdo stebėjimo kameros?

Šioms kameroms nereikalingas joks pajungimas, visi signalai yra paduodami per elektros tinklą. Tačiau visoms kameroms turi atitikti ta pati fazė, t. y., jei namuose yra trifazė instaliacija, tai kameros turi būti pajungtos nuo tos pačios fazės. Šių kamerų kokybė nėra tokia gera kaip kitų tipų.

Kodėl geriausia rinktis laidines vaizdo stebėjimo kameras?

Jei tik yra galimybės, visada rekomenduojame rinktis laidines vaizdo kameras. Jeigu patalpos jau įrengtos, tai nėra bėda – mūsų ilgametė patirtis leidžia mums visada surasti optimaliausią sprendimą, kaip atvesti kompiuterinius kabelius jau po remonto ar lauko darbų. Laidinės kameros – tai šimtaprocentinis veikimas, todėl visada galėsite būti tikri, kad kameros veikia nepertraukiamai.

Kiek kainuoja kameros?

Kamerų kainą lemia labai daug skirtingų aspektų. Mes atstovaujame ne vieną gamintoją, todėl galime parinkti kameras konkrečiai pagal Jūsų poreikius, kokybės ir kainos santykį, todėl rekomenduojame pirmiausia pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Mūsų specialistai gali atvykti į Jūsų pageidaujamą vietą ir suprojektuoti vaizdo stebėjimo sistemą. Jūs gaunate pasiūlymą ir, jei jis Jus tenkina ir norite, kad mes montuotumėme sistemą, Jums atvykimo kaina jau bus įskaičiuota į darbų kainą. Jei mūsų paslaugų atsisakote, atvykimas kainuoja 50 eurų.

Ir įrangai, ir darbams suteikiame 3 metų garantiją.