Su vidaus apdaila susiduria kiekvienas žmogus, kuris įsirengia naują ar renovuoja seną būstą. Vidaus apdaila apima platų darbų spektrą nuo gipso plokščių montavimo, tinkavimo, sienų dažymo iki durų, lubų įrengimo ir patalpos paruošimo naudojimui/gyvenimui.

Kokius apdailos darbus atliekame?

Mūsų įmonės specialistai atlieka lauko (fasado) bei vidaus apdailos darbus. Pasirūpiname viskuo – nuo gipso plokščių montavimo, rekonstrukcijų iki pilnos apdailos. Montuojame ir apipavidaliname laiptus, nišas, klijuojame plyteles. Visus darbus atliekame kruopščiai ir sutartu laiku.

Kam reikalinga apdaila?

Apdaila padeda paslėpti visas instaliacijas ir leidžia sukurti estetiškai patrauklų būsto dizainą. Atliekant apdailą itin svarbi darbų kokybė, todėl jai teikiame didelį prioritetą. Taip pat bendradarbiaujame su patikimais ir gerai žinomais prekės ženklais, pavyzdžiui, puikiai visiems pažįstamu statybinių mišinių ir dažų gamintoju „Caparol“. Mes stengiamės įsiklausyti į kiekvieną klientą ir jam pasiūlyti geriausiai individualius poreikius atitinkančius sprendimus. Padedame išsirinkti optimalias apdailos medžiagas ir susiplanuoti darbų eigą.